PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
SOLO
latino
VESTUVINIS
šokis
Vestuvinis šokis
Vilniuje ir Kaune

1

Vestuvės - tai ypatinga Jūsų šventė, kuri turi būti ir išskirtinė. Patikėkite vestuvinio šokio kūrimą mums ir mes padėsime Jums išsirinkti muziką bei šokį, o choreografiją sukursime atsižvelgdami į erdvę kurioje šoksite. Susisiekite su mumis Vilniuje arba Kaune ir daugiau dėl nieko nepergyvenkite!

Šokiui sukurti užteks vos 4-8 pamokų, o tikslus jų skaičius bei kaina priklauso nuo pasirinkto šokio stiliaus, muzikos, choreografijos sudėtingumo ir Jūsų poros individualių gebėjimų.

Justina ir Jurijus

Justina ir Jurijus

Pasirodo INDANCE galima ne tik pašokti savo malonumui, bet ir pritaikyti tuos šokius gyvenime! Kaip nerealu yra papuošti savo įsimintiniausią šventę gražiu vestuviniu šokiu... Ačiū šauniausiam mokytojui Aurimui Anužiui už progą mūsų vestuves papuošti jo pastatytu šokiu. Jaunųjų šokis yra išties romantiškiausia vestuvių dalis, į kurią verta investuoti šiek tiek savo laiko. Ir visai nesvarbu, ar tu naujokas, ar senbūvis, Aurimas išjudintų net stulpą:) Tik pašaukimą turintis mokytojas gali paversti šokius tokiu šauniu laiko praleidimu. Apskritai šio mokytojo pamokos ne tik išlavina kūną gražiausių šokių judesiais, bet ir pamaitina sielą geromis emocijomis.

Monika ir Karolis

Monika ir Karolis

Aurimas - mokytojas, su kuriuo išmoksti pajausti šokį, teisingai ir taisyklingai žengti žingsnelius ir puikiai praleidi laiką. Linksmas, draugiškas, kompetentingas ir puikus mokytojas... Net ir tie, kurie skeptiškai žiūri į šokius ir kuriems sunkiai sekasi, pradėję šokti pas Aurimą sako: “su tokiu mokytoju šokčiau ir šokčiau”. Puikiai išaiškina, parodo ir perteikia ne tik šokio techniką bet ir šokio charakterį ir šokio jausmus. Buvome labai sužavėti ir patenkinti mūsų vestuviniu valsu, kurį sukūrė ir išmokė Aurimas. Visi, kurie klausė kur išmokome taip šokti su malonumu papasakoju ir parekomenduoju Aurimą.

Olia ir Dangis

Olia ir Dangis

Mielam, kantriam, oriam, protingam ir pedagogiškam Aurimui didelis ačiū už laiką, norą, užsispyrimą, profesionalumą. Ačiū už draugiškumą ir sveiką atmosferą repeticijų metu... Ačiū už aibę nufilmuotų filmukų repeticijos metu, už palaikymą, tinkama nuteikimą bei unikalią choreografiją. Nuoširdžiai patariame visiems planuojantiems savo šventę kreiptis į Aurimą  puikus choreografijas ir mokytojas!

Agnija ir Jaroslavas

Agnija ir Jaroslavas

Ačiū Aurimui ir Indance už mūsų pirmąjį vestuvių šokį. Kantrybė, kūrybiškumas ir visokeriopas palaikymas, taip trumpai galima būtų apibūdinti Aurimą. O pastatytas šokis buvo jausmingas... , subtilus ir labai parinktas mums. Ačiū Jam už tai, kad "medinukai" pradeda šokti ir atsiskleidžia.

Vestuvinis šokis INDANCE Vestuvinis šokis INDANCE Vestuvinis šokis INDANCE