PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
BAČIATA
Bachata
SOLO latino
SHOW DANCE
& High Heels
REGETONAS
VESTUVINIS
šokis
Šokiai
MERGVAKARIUI
Zuzana Bardovska

1

Zuzi | INDANCE Šokių Pramogos Šokti pradėjau aštuonerių. Šešis metus sukausi sportinių šokių ritmais, kai, dėl partnerio stokos, ryžausi "paragauti" neporinius šokius. Šiuolaikinių šokių ir kabareto stiliaus šou grupė „Siluetas“ man tapo naujais šokių namais, kurie per penkerius metus stipriai įtakojo dabartinį mano šokių stilių. Studijų metais gyvenimo vingiai mane nuvedė į aerobikos pasaulį. To pasekmė - tapau sertifikuota fitneso instruktore ir pradėjau vesti šokių užsiėmimus sporto klubuose bei aktyviai dalyvauti aerobikos konvencijose ir seminaruose Lietuvoje, Latvijoje bei Ispanijoje.

2011 m. pradžioje išpildžiau savo svajonę – iškeliavau stažuotis į vienas garsiausių pasaulyje šokių studijų Los Andžele, JAV – „Millennium Dance Complex“ ir „Debbie Reynolds Dance Studio“, kur įgijau neįkainojamos patirties, pasisėmiau naujų įgūdžių. Ir nors teko save išbandyti įvairiausiuose šokių stiliuose, labiausiai pakerėjo Jazz Funk, kurį pamilusi, noriu užkrėsti kiekvieną neabejingą šokiams! :)

Smalsumas, tobulėjimo ir saviraiškos poreikis yra mano variklis, skatinantis augti ne tik kaip šokėjai, bet ir asmenybei. Tai ir yra mano pagrindinis siekis. Todėl nuolatos save ugdau: 2011 ir 2013 m. - Street Dance Camp (Jedovnice, Čekija), 2012 m. - "Broadway Dance Centre" (New York'as, JAV), gausybė šokių ir fitneso seminarų Lietuvoje - Guillermo Gonzalez Vega (Brazilija), Claude Aymon (Prancūzija) ir kt.

Mano nuomone, kiekvienas šokėjas turi savo "razinką". Mano "razinka" yra aukštakulniai, trykštantis nuoširdumas ir fatališkas seksualumas! ;)
Back Grįžti