PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
SOLO latino
SHOW DANCE
& High Heels
KIZOMBA
& Bachata
REGETONAS
VESTUVINIS
šokis
Šokiai
MERGVAKARIUI
Šokių pamoka
Mergvakaryje
Hello

1

Vyrai sako, jog nėra nieko gražiau negu patraukliai judanti moteris. Šokių pamoka mergvakaryje, tai puiki galimybė išmokti keletą pasirinkto stiliaus judesių, kūno plastikos bei pasijausti tikra moterimi.
Burleskos Divos
Latino ritmu
Havajų dvelksmas
Viliotinis
Plunksnos, blizgučiai, tinklinės pėdkelnės... Kada dar taip pasipuošite jei ne per mergvakarį? Pasiruoškite pasinerti į jazz’o, retro pasaulį, kuris padės Jums atskleisti Divą savyje. Šokių pamokoje išmoksite subtiliu gundymu dvelkiančią choreografiją sukurtą pagal Burleskos muziką.
Išgirdus Lotynų Amerikos muziką kūnas pradeda nevalinagai judėti, o veide atsiranda šypsena. Ar norėtumete išjudinti kūną bei pašėlti taip, kad šį mergvakarį prisimintumėte dar ilgam? Tuomet ši šokių pamoka kaip tik Jums! Čia sukursime užvedantį salsos derinį, kurį galėsite šokti mergaitiškoms linksmybėms tęsiantis iki pat paryčių.
Jūra, bangų ošimas, lengvas vėjelis, visa tai skamba taip romantiškai... Su havajietiškos muzikos ir tų kraštų tradicinio šokio Hula pagalba valandai nukeliausime į Ramiojo vandenyno salas ir pasijusime rojuje žemėje. Hulos šokio judesiai turi tam tikrą prasmę kuri daro šį šokį dar žavingesnį!
Gal kada svajojai pašokti kaip scenos dievaitė Beyonce? Gal svajoji nustebinti savo jaunikį ir padovanoti jam aistringą šokį? O gal tiesiog nori išmokti viliojimo meno ant parketo? :) Jei taip, tuomet viliotinis - kaip tik tau ir tavo draugėms! Šiek tiek aistros, plastikos, grakštumo, intriguojantis ir užburiantis šokis… Saldus desertas kiekvienam mergvakariui ;)

Teiraukitės Zuzi - 862074005 arba zuzana.indance@gmail.com
Visos šokių choreografijos yra sukurtos taip, jog niekuomet nešokęs žmogus galėtų nesunkiai jas išmokti. O taip pat, galime sukurti choreografiją ir pagal Jūsų pasirinktą muziką.

Atvykus galima atsigaivinti atsineštais gėrimais ir sutartu laiku prasideda šokių pamoka. Praėjus pusvalandžiui, padarome 15 min. pertraukėlę, kurios metu galima pasidaryti nuotraukų gražiems prisiminimams (mokytoja padės sustoti šokio pozicijose). Po pertraukos dar pusvalandį pašokę galime nusifilmuoti rezultatą. Mes labai patariame pasipuošti atsižvelgiant į pasirinktą mergvakario temą, kad nuotaika būtų dar geresnė!

Užsiėmimo trukmė - iki 1 val. 30 min. Kaina - 80 Eur.
Back Grįžti