PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
BAČIATA
Bachata
SOLO latino
SHOW DANCE
& High Heels
REGETONAS
VESTUVINIS
šokis
Šokiai
MERGVAKARIUI
Elena Leonova

1

Elena | INDANCE Šokių Pramogos Elena sportinių šokių karjerą pradėjo septynerių ir dalyvaudavo Lietuvos bei užsenio turnyruose. 2004 metais, šokdama poroje su Romanu Čeburiak, Lietuvos sportinių šokių pirmenybėse pelnė 2-ją vietą (Lotynų Amerikos šokių programoje). Kadangi visuomet žinojo, jog dirbs su žmonėmis, Vilniaus Universite studijavo psichologiją ir sėkmingai įgijo bakalauro laipsnį.

Baigusi sportinių šokių karjerą pradėjo domėtis įvairiais šokių stiliais, o nuo 2006 metų pradėjo dirbti Solo Latino šokių mokytoja. Savo šokių žinių bagažą Elena pildė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šokių festivaliuose. 2011 metais gyveno bei dirbo šokių studijoje Las Vegase (JAV).

2006, 2007, 2010 ir 2012 metais Elena dalyvavo Lietuvos televizijos šokių projektuose. 2007 metais, poroje su rašytoju–režisieriumi Mariumi Ivaškevičiumi pelnė 3-ją vietą projekte „Lietuvos šokių dešimtukas“. 2013 metais šoko TV3 realybes šou “Romeo ir Džiulieta”. Šokis yra Elenos gyvenimo aistra, kuria ji užkrečia visus šokančius pas ją žmones.
Back Grįžti